Žinutė sėkmingai išsiusta

Teikiame aukštos kokybės IT paslaugas ir bendradarbiaujame su klientais visame pasaulyje

  • Mūsų įmonės pagrindas paremtas sąžiningumu ir aukštos kokybės standartais bei rezultatais.
  • Mūsų komanda visada tobulėja ir mokosi dirbti su naujausiomis technologijos, kad Jūsų darbai būtų atlikti dar efektyviau bei profesionaliau.
Susisiekite Dabar

Pasiruošę dirbti kartu?

Papasakokite mums apie savo vizijas bei idėjas ir mes padėsime jas įgyvendinti.

Jei savo svetainės plėtros poreikiams pasirinksite mus, mes skirsime grupę žmonių, kuri susidarys iš programuotojų, dizainerių, verslo analitikų, serverio administratorių bei projekto vadovo.

Procesas prasideda nuo verslo analizavimo. Susisiekus su mumis dėl konsultacijos, mes paruošime pasiūlymą projektui pagal Jūsų biudžetą ir pateiksime pasiūlymą.

Sutikus su mūsų pasiūlymu ir pasirašius sutartį, jums bus priskirtas programuotojas. Projekto vadovas su Jumis palaikys tiesioginį ryšį ir reguliariai praneš naujienas apie Jūsų projekto būseną.

Kol bus vystomas projektas, serverio administratorius paruoš serverį svetainės naudojimui, kai ji bus baigta.

Mes naudojame šią darbo eigą, kad užtikrintume, jog gausite geriausius sprendimus nuo projekto pradžios iki pabaigos.

Dirbdami su Jūsų projektu mes teikiame pirmenybę lanksčiam kainų nustatymo modeliui, galime pasiūlyti ir fiksuotą kainą, ir valandinius įkainius. Galite pasirinkti norimą būdą pagal projekto reikalavimus ir vykdymo strategiją.

Prieš pateikdami pasiūlymą, mes išsamiai išanalizuojame projekto reikalavimus. Tokiu būdu mes užtikriname, kad mūsų sąmatos visada yra teisingos ir niekada jų neviršijame.

Reprezentuok” teikia nemokamą trijų mėnesių pagalbos ir priežiūros laikotarpį. Mes nenorime pririšti savo klientų prie mėnesinio mokesčio, kuris dažniausiai yra mokamas už nieką. Pasibaigus šiam laikotarpiui, šias paslaugas galime teikti pagal pasirinktą atsiskaitymo būdą.

Pradėjus dirbti su projektu, projekto vadovas palaikys nuolatinį ryšį su Jumis. Galite pasirinkti, bet kokią komunikacijos su mumis terpę. Pavyzdžiui, mes galime bendrauti elektroniniais laiškais, telefonu, “Skype” ar kitu pageidaujamu būdu.

Leiskite viskuo pasirūpinti mums

Profesionaliai atliekami svetainių bei dizaino sprendimai